امروز : جمعه, 04 اسفند 1396

پایگاه مقاومت بسیج شهید صفاریان سازمان ملی استاندارد ایران به عنوان پایگاه نمونه معرفی شد

نشست فرماندهان و اعضای شورای بسیج ادارات کل سپاه  امام حسن مجتبی (ع) استان البرز با حضورمسئولان سازمان و  فرماندهان پایگاه های تابعه وهمچنین اعضای شورای بسیج ادارات، صبح روز دوشنبه مورخ شانزدهم اسفند ماه در سازمان ملی استاندارد ایران برگزار شد
 

 
به گزارش پایگاه مقاومت بسیج شهید صفاریان، در ابتدای این نشست ، اصغر صالح زاده درخصوص فعالیت های  سازمان ملی استاندارد ایران در بخش های مختلف و نیز اهمیت  جایگاه آن در جوامع بین المللی و همچنین درخصوص تفاهم نامه مبادله شده بین سازمان بسیج مستضعفین و سازمان ملی استاندارد ایران و نقش موثر و مهم  سازمان در پیشبرد اهداف عالیه بسیج ، سخنرانی کرد.
در این نشست،سردار میرتقی، در خصوص نقش بسیجیان در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران سخنانی ایراد و به بسیجیان توصیه کرد: رهرو خون پاک شهدا وامام شهدا و پیرو ولایت و رهبری باشند .
وی به تاسی از فرمایشات مقام معظم رهبری گفت: معظم له فرمودند "بسیجیان همواره در این زمینه امر به معروف و نهی ازمنکر کوشا بوده و در سازمانی که خدمت می کنند موثر و مفید باشند" .
در پایان مراسم از بسیجیان منتخب در جشنواره ورزشی که به مناسبت هفته گرامیداشت بسیج برگزار شد  و نیز از ادارات منتخب و فعال  در حوزه های مختلف بسیج تقدیر به عمل آمد .
 در این راستا از پایگاه مقاومت بسیج شهید صفاریان سازمان ملی استاندارد ایران به عنوان پایگاه نمونه ،قدردانی شد
 
.
 
 
 
 

حدیث هفته

 امام علی علیه السلام :

 يَسيرُ الدنيا خيرٌ من كثيرِها، و بُلغَتُها أجدَرُ مِن هلكَتِها؛

  اندكِ دنيا، بهتر است از بسيار آن و آنچه به قدر كفايت باشد، شايسته ‏تر است از آن مقدار كه به نابودى آدمى انجامد.

  غرر الحكم، ح10993